SENSORINIS PROJEKTAS „JAUČIU PASAULĮ KITAIP“

   2024 m. birželio 26 d. Kauno lopšelio-darželio „Šermukšnėlis“ „Saulučių“, „Žiburėlio“ ir „Giliukų“ grupių ugdytiniams logopedė Kristina organizavo sensorinį projektą „Kitaip pasaulį jaučiu“. 

     Projekto tikslas – skatinti bendradarbiauti komandoje žaidybine forma, panaudojant stotelių metodą, kartu tyrinėti, pajausti bei sukurti kitokių potyrių sensorinį pasaulį, apjungti taktilinius, kinestezinius, uoslės pojūčius bei girdimąjį ir regimąjį suvokimą.
 
    Projektas prasidėjo su linksma daina apie traukinį, kurio metu visi projekto dalyviai vedami logopedės Kristinos keliavo į 6 skirtingas sensorines stoteles.
 
    Stotelėje „Rask, šok, pajausk“ vaikai ugdė erdvinį suvokimą, pasitikėjimą draugu bei įtvirtino krypties reikšmes. Stotelėje „Įkvėpiu ir įvardinu pasaulio kvapus“ uodė 6 skirtingus kvapus o, juos atpažinę, įvardino ir žymėjo užduotyje. Stotelėje „Kas netinka?“ projekto dalyviai ugdė kalbos bei regimąjį suvokimą bei dėmesį. Stotelėje „Alio“ ugdytiniai lavino klausą ir foneminį suvokimą. „Atpažink, kas aš esu? stotelėje vaikai ugdė rišliąją kalbą ir taktilinę sistemą, užrištomis akimis bandė apibūdinti ir atpažinti savo draugą.
     Paskutinėje stotelėje „Pasaulis kitaip“ vaikų laukė meninė užduotis, kurios metu vaikai piešė savo emocijas apie projektą ant plėvelės.
 
    Renginio pabaigoje dalyviai buvo apdovanoti padėkomis už aktyvų dalyvavimą projekte ir gerą nuotaiką.
 
   Ačiū visiems dalyviams ir organizatoriams už puikų ir nuotaikingą projektą.
 
 

KAUNO LOPŠELIS-DARŽELIS  „ŠERMUKŠNĖLIS“
Įstaigos kodas 191643594

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Kristina Klimovienė
A. Ramanausko-Vanago g. 6, LT-49305 Kaunas
Tel.: +370 37 31 20 15, +370 37 31 20 17
El. paštas ldsermuksnelis@gmail.com

2024 © Kauno l-d „Šermukšnėlis“
Accessibility