RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ, TĖVŲ IR PEDAGOGŲ KŪRYBINIS STEAM PROJEKTAS „KAS GYVENA PO LEDU?“

   2024 m. Sausio 15 – vasario 15 d. Kauno lopšelis-darželis „Šermukšnėlis“ organizavo Respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, tėvų ir pedagogų kūrybinį STEAM projektą „Kas gyvena po ledu?“
 
   Projekto tikslas — supažindinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus su po ledu gyvenančiais gyventojais: augalais, žuvimis; pastebėti vandens telkinių pokyčius esant šalčiui; ugdyti vaikų meninę raišką, kūrybinius gebėjimus, saviraišką.
 
   Projekte dalyvavo pedagogai iš 69 skirtingų ugdymo įstaigų. Projekto metu buvo pristatyti 96 skirtingi kūrybiniai darbai.
 
   Ačiū visiems dalyvavusiems už Jūsų kūrybiškumą, unikalumą ir bendradarbiavimą. Kviečiame pasigrožėti atrinktais originaliausiais projekto dalyvių darbais.
 
   Projekto koordinatorė: direktorės pavaduotoja ugdymui Regina Jarmulkienė. Projekto organizatorės: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Karolina Savickaitė, meninio ugdymo mokytoja Loreta Kvietkauskienė ir socialinė pedagogė Edita Markevičienė.

KAUNO LOPŠELIS-DARŽELIS  „ŠERMUKŠNĖLIS“
Įstaigos kodas 191643594

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Kristina Klimovienė
A. Ramanausko-Vanago g. 6, LT-49305 Kaunas
Tel.: +370 37 31 20 15, +370 37 31 20 17
El. paštas ldsermuksnelis@gmail.com

2024 © Kauno l-d „Šermukšnėlis“
Accessibility