PROJEKTAS „TAS GARDUS ARBATOS PUODELIS“

   2023 m. gruodžio 11 – 15 dienomis lopšelyje-darželyje „Šermukšnėlis“ vyko projektas „TAS GARDUS ARBATOS PUODELIS“.

   Arbata stebuklingas gėrimas, ji ne tik sušildo, turi vaistinių savybių, bet ir sustiprina žmonių ryšį. „Arbata – kaip draugystė, geriausia kai ji tikra“.

  Projekto tikslas  — ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kalbinius, meninius, kūrybinius, gebėjimus; skatinti vaikus domėtis arbatos nauda organizmui; susipažinti su įvairiomis vaistažolėmis; per menines veiklas ugdyti vaikų, kūrybiškumą, sensorinius pojūčius, stiprinti socialinius ryšius tarp suaugusiųjų ir vaikų tarpusavio santykius.

  Vaikai su meninio ugdymo mokytoja Loreta lipdė puodelius iš balto molio. Vaikai buvo labai kūrybingi ir pasigamino nuostabius puodelius iš kurių vėliau gėrė arbatą

   Projekto metu vyko meninė veikla „Mano arbatos puodelis“, kurios metu vaikai pasirinktu būdu aplikuodami, spalvindami, piešdami sukūrė savo arbatos puodelius. Taip pat vyko „Puodelio“ konstravimas per STEAM, vaikai konstravo puodelį iš pasirinktų priemonių (lego, gamtinės medžiagos, pagaliukų, kaladėlių) ar kitų mokytojų pasirinktų priemonių.

   Projekto organizatorės: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Karolina Savickaitė, meninio ugdymo mokytoja Loreta Kvietkauskienė ir socialinė pedagogė Edita Markevičienė.

 

KAUNO LOPŠELIS-DARŽELIS  „ŠERMUKŠNĖLIS“
Įstaigos kodas 191643594

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Kristina Klimovienė
A. Ramanausko-Vanago g. 6, LT-49305 Kaunas
Tel.: +370 37 31 20 15, +370 37 31 20 17
El. paštas ldsermuksnelis@gmail.com

2024 © Kauno l-d „Šermukšnėlis“
Accessibility