PROJEKTAS „KAS GYVENA PO LEDU?“

  2024 m. sausio 15-26 d. lopšelyje-darželyje „Šermukšnėlis“ vyko projektas „Kas gyvena po ledu?“

 Projekto tikslas — supažindinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus su po ledu gyvenančiais gyventojais: augalais, žuvimis; stebėti vandens pokyčius esant šalčiui; ugdyti vaikų meninę raišką, kūrybinius gebėjimus, saviraišką.

  Projektu metu vaikai su grupių mokytojomis kalbėjosi apie vandens pokyčius atėjus žiemai, kas nutinka įvairiems vandens telkinių gyventojams bei augalams paspaudus šaltukui.

  Projekto metu visų grupių vaikučiai su mokytojomis gamino plakatus „Kas gyvena po ledu?“, juose vaizdavo povandeninį pasaulį su daugybe žuvyčių bei augalų. Taip pat atliko įvairiausius eksperimentus su vandeniu, kurių metu pamatė vandens pokyčius keičiantis oro temperatūrai, sužinojo kas nutinka įvairiems daiktams užšalus vandeniui.

  Vaikai su mokytojų pagalba naudojant STEAM elementus iš pasirinktų antrinių žaliavų, gamtinės medžiagos ir pan. gamino pasirinktus vandens gyventojus.

   Šio projekto metu vaikai sužinojo daug naujų dalykų apie vandens pokyčius esant žemai oro temperatūrai.

 

   Projekto koordinatorė: pavaduotoja ugdymui Regina Jarmulkienė. Projekto organizatorės: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Karolina Savickaitė, meninio ugdymo mokytoja Loreta Kvietkauskienė ir socialinė pedagogė Edita Markevičienė.

 

KAUNO LOPŠELIS-DARŽELIS  „ŠERMUKŠNĖLIS“
Įstaigos kodas 191643594

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Kristina Klimovienė
A. Ramanausko-Vanago g. 6, LT-49305 Kaunas
Tel.: +370 37 31 20 15, +370 37 31 20 17
El. paštas ldsermuksnelis@gmail.com

2024 © Kauno l-d „Šermukšnėlis“
Accessibility