PROJEKTAS „DRAUGYSTĖS TRAUKINYS“

  2024 m. kovo 4-29 d. lopšelyje-darželyje „Šermukšnėlis“ vyko patyčių prevencijos projektas „Draugystės draukinys“.

    Projekto tikslas — vykdyti ankstyvąją patyčių prevenciją siekiant sumažinti patyčių reiškinį.

   Projekto metu mokytojos su vaikais kalbėjo apie draugystę, pagalbą, gerumą, žiūrėjo įvairius filmukus šia tema, aptarinėjo juos.

  Socialinė pedagogė ir psichologė vedė vaikams „Draugiškumo pamokėles“, kurių metu žiūrėjo filmuką apie draugystę, vaikai įvardino kokį netinkamą elgesį užfiksavo filmuko metu. Ugdytiniai papasakojo apie jausmus, kurie aplanko juos įvairių nemalonių situacijų metu.

  Projekto metu taip pat buvo paminėta Pasaulinė Dauno sindromo diena, kurios metu vaikai šoko šokį „Linksmosios kojinytės“ bei atliko STEAM veiklą „Skirtingų kojinaičių šokis būryje draugų“.

  Kovo 28 d. vyko baigiamasis projekto renginys „Draugystės traukinukas“. Viso projekto metu ugdytiniai su mokytojomis gamino, dekoravo savo grupės vagoną bei keleivius. 

   Baigiamojo projekto metu visas „Draugystės traukinukas“ kartu su darželio direktore Kristina, administracija, bei pagalbos mokiniui specialistais ir visomis grupėmis linksmai ir draugiškai nusiteikę keliavo aplink darželį.

   Sporto aikštelėje vaikų laukė du linksmi ir draugiški klounai, kurie su vaikais kartu pažaidė žaidimą bei linksmai pašoko.

KAUNO LOPŠELIS-DARŽELIS  „ŠERMUKŠNĖLIS“
Įstaigos kodas 191643594

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Kristina Klimovienė
A. Ramanausko-Vanago g. 6, LT-49305 Kaunas
Tel.: +370 37 31 20 15, +370 37 31 20 17
El. paštas ldsermuksnelis@gmail.com

2024 © Kauno l-d „Šermukšnėlis“
Accessibility