PILIETINĖ AKCIJA „TOLERANCIJOS ŽIBINTAS“

    Lopšelis- darželis „Šermukšnėlis“ lapkričio 13-17 dienomis dalyvavo pilietinėje akcijoje „Tolerancijos žibintas“,  minint Tarptautinę Tolerancijos dieną.

  Rudenį yra mažiau šviesos, kurios reikia bet kuriai gyvai būtybei. Šviesa asocijuojasi su gėriu, pozityvumu. Pasaulyje  vykstant kariniams konfliktams, svarbi tampa mintis, jog šviesa turi  nugalėti tamsą. Todėl šių metų simbolis Tolerancijos simbolis  — Tolerancijos žibintas skirtas nešti toleranciją, gėrį, pakantumą, kuris turi įveikti blogį.

     Visą savaitę vaikučiai su grupių mokytojomis kalbėjo apie toleranciją, draugystę, pakantumą, pagarbą vienas kitam, bei skaitė pasakas šia tema.

    Vaikučiai „Šermukšnėlio“ kino teatre žiūrėjo filmuką „Sraigė ir banginis“, kalbėjo apie draugystę bei pagalbą vienas kitam.

    Logopedė Kristina Videikinė su vaikučiais vedė STEAM veiklą „Uždegsim vilties žibintą“, kurios metu vaikai su gamtinėmis medžiagomis aplikavo, modeliavo, eksperimento bei sukūrė savo žibintus.

  Vaikai su grupių mokytojomis ir su tėveliais namuose gamino Tolerancijos simbolį – žibintą.

    Lapkričio 17 dieną priešmokyklinių grupių „ Varlyčių“ ir „Voveraičių“ vaikai su savo grupių mokytojomis bei kūno kultūros mokytoja Karolina Buinauskienė dalyvavo  „Draugystės estafetėse“, kurių metu vaikai sušoko draugystės šokį, bei atliko įvairiausias sportines užduotis.

                                                    Parengė: Socialinė pedagogė Edita Markevičienė

KAUNO LOPŠELIS-DARŽELIS  „ŠERMUKŠNĖLIS“
Įstaigos kodas 191643594

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Kristina Klimovienė
A. Ramanausko-Vanago g. 6, LT-49305 Kaunas
Tel.: +370 37 31 20 15, +370 37 31 20 17
El. paštas ldsermuksnelis@gmail.com

2024 © Kauno l-d „Šermukšnėlis“
Accessibility