LIK SVEIKAS, DARŽELI!

Sudie, tauškutės lėlės ir meškine tylus,

Sudie, darželi mielas, uždarom vartelius.

Lik sveikas, darželi!

 

   2024 m. gegužės 21 ir 24 dienos buvo labai svarbios ir ypatingos Kauno lopšelio-darželio „Šermukšnėlis“ priešmokyklinių „Voveraičių“ ir „Varlyčių“ grupių vaikučiams ir jų tėveliams, nes vyko pati svarbiausia darželinukų šventė — išleistuvės.

   Išleistuvių metu skambėjo daug gražių, šiltų žodžių ir dainų, netrūko juoko, šypsenų, džiaugsmo ašarų, nuoširdžių sveikinimų bei padėkų.

   Sveikinimo žodį priešmokyklinukams, jų tėveliams bei mokytojom tarė lopšelio-darželio direktorė Kristina, kuri vaikučiams įteikė diplomus bei prisiminimo dovanėles.

   Jautrius žodžius mokytojoms ir visai darželio administracijai skyrė grupių tėvelių atstovai, kurie privertė nubraukti ašarą.

    Šventės pabaigoje vaikučiai sugalvojo po svajonę ir simboliškai paleido spalvotą balioną į dangų kaip ženklą, kad jų svajonės išsipildytų.

   Abiejų grupių linksmybės toliau tęsėsi vaikų žaidimų erdvėje gamtoje.

  Ačiū sakome „Voveraičių“ grupės mokytojom Laimutei ir Rasai, bei mokytojų padėjėjai Gerdai, bei „Varlyčių“ grupės mokytojoms Vidai ir Virginijai, bei mokytojų padėjėjoms Giedrei, Tatjanai ir Astai už atsidavimą, kantrybę, rūpestį bei meilę mūsų mažiesiems! Taip pat dėkojame muzikos mokytojai Virginijai už gražias ir nuotaikingas daineles, kurias dainavo vaikai šventės metu.

KAUNO LOPŠELIS-DARŽELIS  „ŠERMUKŠNĖLIS“
Įstaigos kodas 191643594

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Kristina Klimovienė
A. Ramanausko-Vanago g. 6, LT-49305 Kaunas
Tel.: +370 37 31 20 15, +370 37 31 20 17
El. paštas ldsermuksnelis@gmail.com

2024 © Kauno l-d „Šermukšnėlis“
Accessibility