Edukacinis robotukas „Bee-bot”

        Lopšelio-darželio „Šermukšnėlis“ ugdytiniai džiaugiasi turėdami edukacinius robotukus-bitutes „Bee-bot“. Vaikams  labai  patinka su jais žaisti. Stato, kūria įvairius labirintus ir programuoja bitutes. Būna daug džiaugsmo, kai bitutė, sėkmingai ir teisingai užprogramuota, pasiekia savo „namelį“.

   Žaidžiant su edukacine bitute “Bee–bot” ugdosi vaikų loginis mąstymas, orientavimasis erdvėje, pastabumas.Vaikai gali praktiškai pabandyti ir suprasti: priežasties ir pasekmės ryšius; gebėti nustatyti kryptį, seką; įgyti skaičiavimo įgūdžių; įgyti žinių apie aplinką; plėtoti kalbinius, bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus; plėtoti kūrybiškumą.

       Šis spalvingas, lengvai valdomas ir draugiškas mažasis robotukas yra puiki priemonė mokytis programavimo, valdymo įgūdžių, iššifravimo bei problemų sprendimo. Garsai ir blykčiojančios akys patvirtina instrukcijas. Tai yra labai svarbu mažiems vaikams. Užprogramuotas geba atlikti iki 40 veiksmų seką, žingsniuoti tiksliai 15 cm žingsniais, suktis 90°. Be jokios abejonės, vaikus sužavėjo tai, kad mokytis su „Bee-Bot“ yra neįtikėtinai smagu!

 

KAUNO LOPŠELIS-DARŽELIS  „ŠERMUKŠNĖLIS“
Įstaigos kodas 191643594

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Kristina Klimovienė
A. Ramanausko-Vanago g. 6, LT-49305 Kaunas
Tel.: +370 37 31 20 15, +370 37 31 20 17
El. paštas ldsermuksnelis@gmail.com

2024 © Kauno l-d „Šermukšnėlis“
Accessibility