DRAUGIŠKOJI SEU DRAMBLIADA 2024

   2024 m. kovo 25 – 29 d. lopšelio-darželio „Šermukšnėlis“ priešmokyklinio ugdymo „Varlyčių“ grupės ugdytiniai su mokytoja Karolina ir socialine pedagoge Edita, bei „Voveraičių“ grupės ugdytiniai su mokytoja Rasa dalyvavo VŠĮ „Pozityvaus ugdymo instituto“ organizuojamame renginyje „Draugiškoji SEU drambliada 2024“.

   Renginio tikslas — atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą. Renginio metu buvo siekiama ugdyti 5 pagrindines socialines emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius, atsakingų sprendimų priėmimą.

   Renginio metu ugdytiniai turėjo daug pokalbių bei įdomių praktinių užsiėmimų. Ugdytiniai turėjo galimybę geriau pažinti save ir savo emocijas, bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje, ieškoti išeičių iš įvairių kasdienių situacijų, išlaukti kol ateis eilė sakyti savo nuomonę, priimti sprendimus ir gerbti vieni kitus.

   Savaitė buvo kupina naujų potyrių ir savęs pažinimo, daug smalsumo, apmąstymo, laimės akimirkų. Užsiėmimų metu atliktos užduotys skatino vaikų bendravimą ir bendradarbiavimą, mokymąsi vieniems iš kitų bei draugiškų santykių puoselėjimą.

KAUNO LOPŠELIS-DARŽELIS  „ŠERMUKŠNĖLIS“
Įstaigos kodas 191643594

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Kristina Klimovienė
A. Ramanausko-Vanago g. 6, LT-49305 Kaunas
Tel.: +370 37 31 20 15, +370 37 31 20 17
El. paštas ldsermuksnelis@gmail.com

2024 © Kauno l-d „Šermukšnėlis“
Accessibility